TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.09.2015, Në orën: 00:02
Kjo shpallje është shikuar: 829 herë

Titulli : 2 Papagaj Tigrica qift me kafez dhe ushqim 25 euro

Çmimi : 25 €

Kategoria : Zogj

Përshkrimi : si dhe nje papagall me kafez 15 euro
bregu i diellit
044185137
049185137

SHPALLJET TJERA