TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.09.2015, Në orën: 20:23
Kjo shpallje është shikuar: 829 herë

Titulli : Mercedes 200(sportline) benzin -90

Çmimi : 2,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 200

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 249

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1990

Ekstra : ABS, CD Player, Hidraulik, Radio

Përshkrimi

shes mercedes te tipit 124 2.0 benzin(sportline) viti i prodhimit 1990 ngjyr hiri me tabela vendore dhe ka regjistrim deri ne fund te vitit 2015...vetura posedon hidraulik,shiber,centrall etj...eshte shum i rujshum si brenda ashtu edhe jasht,bejm edhe ndrrim per informata na kontaktoni ne tel+viber +37744-766-765

SHPALLJET TJERA