TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.09.2015, Në orën: 18:53
Kjo shpallje është shikuar: 740 herë

Titulli : Porsche Design

Çmimi : 600 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : shes porsche ne cmim shume te ulet eshte pak i perdorur dhe cmimi nuk diskutohet me pak se 600 euro .

SHPALLJET TJERA