TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.09.2015, Në orën: 18:55
Kjo shpallje është shikuar: 830 herë

Titulli : Urgjentisht shitet llaptopi extra ! 1 vjet garancion i5 g3 , 8gb RAM !

Çmimi : 590 €

Kategoria : Laptop

Përshkrimi : - Marka : LENOVO ThinkPad T530 !!

- Display (Monitor) : 15.6-inch FHD Display .

- Procesor : Intel(R) Core (TM) i5 - 3230M CPU @ 2.60GHz 2.60 GHz. ( 4 CPU-S )
(Turbo boost qe dmth ngrit shpejtesin e procesorit me raste te nevojshme , 3M Cache , up to 3.20 GHZ) .
Chipset Model QM77 Express !

- RAM MEMORY : 8 GB , 2 x 4GB ( Up to 16GB ) DDR 3-1600/PC3-12800

- Graphics :
- 1. Nvidia Gforce NVS 5400 M 2GB (6 GB share qe dmth shfrytezon gjysmen e ramit per sharing ) DDR 3 .
- 2. Intel HD Graphics 4000.
- Resoluton: 15.6 inc , 16:9 HD + 1600 x 900 VGA analog display up to 2048x1536 HD !

- Storage HARDISK :
- 500GB (7200rpm) HDD with Bay Adapter, 500 Gigabyte .

- Battery Chemistry Lithium Ion (Li-ion) 2 Hours .
- ( Llaptopi ka controllerin e baterise ne menyr manuale ju mund te caktoni sa te hargjoj baterin per kohen e caktuar siq shihet edhe ne foto ) .

- Audio Sound : Dolby® Advanced Audio™ 2.0 ( kontroller per zerin ne speaker )

- WINDOWS 7 PROFESIONAL TE LICENSUAR (ka dhe licensen nen bateri )
- Recovery Partition me Windows 7 Profesional .

- Garancion nga Lenovo deri me : Gusht 2016 ( ne rast prishje apo defekti mund ta vizitoni servisin e licensuar per lenovo buissnes class products qe gjendet afer CMI rruga per lipjan tek I.T.D Shpk. )


- Portet , pjeset tjera :

- 4 USB PORTS ( 2 x 3.0 USB PORTS )
- VGA PORT
- HDMI PORT
etj

- LLaptopi eshte resistent ndaj ujit :
- www.youtube.com/watch?v=d7cvi00OZDM

- Llaptopi perballon lojat e fundit si psh GTA 5 , GTA 4 , Call of duty Ghosts , CS GO etj .

Cmimi i llaptopit i ri 2000Euro : www.cnet.com/products/lenovo-thinkpad-t530-2394-15-6-core-i5-3320m-windows-7-pro-64-bit-4-gb-ram-320-gb-hdd-series/


- Email : [email protected]
- Tel : +377 45 52 53 58

SHPALLJET TJERA