TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.09.2015, Në orën: 19:02
Kjo shpallje është shikuar: 1494 herë

Titulli : AUDI A4 2.7 TDI

Çmimi : 14,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti :

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2009

Përshkrimi

Shes veturen Audi A4 2.7 TDI (190 kuaj fuqi) viti i modelit 2009.

Vetura posedon klime automatike dyzonale "Climatronic",
xhama te erresuar, ulese sportive nga lekura dhe shtofi special,
Radio CD me SD Card Reader dhe Bluetooth Handfree,
timonin multifunksional me komanda nga lekura, tempomat,
fellne dhe goma te reja, dritat e jashtme i ka halogjene, ndersa dritat e brendshme NEON te bardha.

Vetura eshte ne gjendje perfekte teknike.
Çmimi:
14500 €

SHPALLJET TJERA