TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.09.2015, Në orën: 11:47
Kjo shpallje është shikuar: 987 herë

Titulli : Mercedes E250

Çmimi : 23,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 250

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,100

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2009

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Karrige Elektrike

Përshkrimi

Shes MERCEDES E250 AVANTGARDE ne gjendje perfekte , viti prodhimit 2009 , automatik ,119400km te kaluara , posedon :
=2 qelsa =
=Tempomat=
=Xenon=
=Bi Xenon=
=Navigacion=
=Tepmpomat=
=Senzora parkingut para mprapa =
=DVD=
=AUX=
=Bluetooth Audio =
= Memorje deri ne 6 gb per inqizimin e kengve =
= Box 6cd=
=Bluetooth Tel =
=Mbyllja automatike e pasqyreve =
etj etj ,
per me shume info tel: 049643683 dhe 045964252

SHPALLJET TJERA