TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.09.2015, Në orën: 00:32
Kjo shpallje është shikuar: 1102 herë

Titulli : Mazda 3

Çmimi : 5,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mazda 323

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 96,000

Motori (kubik) : 2300

Viti : 2006

Përshkrimi

Mazda 3 benzin, ne gjendje shume te mire teknike dhe ne pamje, mundesi ndrrimi me ndonje veture tjeter, per me shume na kontaktoni ...

SHPALLJET TJERA