TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.09.2015, Në orën: 17:52
Kjo shpallje është shikuar: 735 herë

Titulli : Kamera Levizese me Wireles pa kabell dhe me kabell per dite/natë

Çmimi : 70 €

Kategoria : Kamera & Fotografi

Përshkrimi :
Kamera duhet te kete lidhje ne paisjen tuaj te internetit dhe mund ta shihni nga kompjuteri juaj, nga Iphone, nga Samsung dhe cdo telefon tjeter i menqur !

Nuk ka nevoje me pas IP reale, punon vetem me internet dhe mundeni me pa prej ku do qe te jeni!

Kjo kamere mundet me u levize anash-poshte -larte nga telefoni juaj, nga te gjitha vendet e botes !

Mundeni me ndegju zerin cka po ndodhe , dhe mundeni me fole.

Mundeni me Inqizu ne të deri ne 32 GB (ky inqizim ruhet ne kamere - SD Card)


Karakteristikat e kameres ne detaje jane keto:

- Mund ti qaseni nga kudo ne bote.
- Posedon nightvision (pra mund te shihni pamje edhe nese ne dhomen tuaj eshte terr deri ne 10 metra).
- Mundeson pamje deri ne rezolucionin 640x480, dhe 30fps.
- Mund te komunikohet dhe te ndegjohen zeri nepermjet saj.
- Wifi 802.11 b/g/n.
- LED light, night vision në distance deri në10 metra.
- Levizje 270 shkalle (majtas/djathas), 90 shkallë (poshtë/larte).
- Mund te inqizohet video + fotografohet (ruhen fotot).


Nese nuk e keni vendin e pershtatshem me lidhe me kabell ne rrjete e ka mundesine me wireless (pa kabell)...

Eshte e pershtatshme per qdo hapsire te biznesit apo shtepise qe ju deshironi te vezhgoni !

Per informata shtese mund te kontaktoni ne keta numra:

Tel: 044/ 921-461
049/ 10 82 83

viber: +37744921461
+38649108283

SHPALLJET TJERA