TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.09.2015, Në orën: 14:38
Kjo shpallje është shikuar: 1075 herë

Titulli : Banes me qera ne qender te Prishtines

Çmimi : 900 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 120m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon

Përshkrimi : Leshohet banesa 120m2 me qira ne Qender te Prishtines.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo dhe tri terasa.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar ne nje menyre perfekte.
Çmimi i qirase eshte 900euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550

SHPALLJET TJERA