TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.09.2015, Në orën: 18:31
Kjo shpallje është shikuar: 1168 herë

Titulli : VW Passat 2.0 TDI - 2012

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 167,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2012

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
VW Passat BlueMotion
2.0 TDI
Manuel 6 - Shpejtesi
Star Stop
Klim-Tronic
Abs
Esp
Airbag
Ulese me Dirigjim
Ulese me Nxemje
Senzora Para
Senzora Mrapa
Senzora Shiu
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Day-Lights
Viti 2012
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Kaft metalike
CCM : 1968
KW : 103
Km : 167.000
Vetura Eshte Vetem me RKS
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00

SHPALLJET TJERA