TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.09.2015, Në orën: 17:59
Kjo shpallje është shikuar: 2148 herë

Titulli : VW Golf 5 2.0cc TDI Full extra RKS

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 210,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes VW Golf 5 2.0cc TDI , 6 shpejci , 140 PS , Viti i prodhimit 12/2005 , Ngjyr e zez metalike , Vetura posedon :
- Klimatronik
- Board kompjuter
- ESP , ABS , AirBag
- Tempomat
- Senzor shiu
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Mbyllje qendore
- Interier te ruajtur
- Vollanin ylli
- Drita kristal
- Drita mjegulle
- Cd-Radio
- Fellne dhe Goma t'reja , etj... Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme.

Info : 044-109-711 / 044-126-301 --------------- Qmimi : 6.700 euro

SHPALLJET TJERA