TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.09.2015, Në orën: 18:07
Kjo shpallje është shikuar: 1454 herë

Titulli : Shitet Villa ekskluzive-Mali i Robit-Durrës

Çmimi : 200,000 €

Kategoria : Vila

Madhësia : 214m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : KRG-Kosova Realty Group L.L.C., menaxhohet nga ekspertë Kosovar në fusha që përfshijnë vlerësime të pronës, ekonomi, biznes, financa, sigurime dhe çështje ligjore. Ekspertët e KRG-së gjithashtu sjellin përvojë të gjerë Kosovare dhe ndërkombëtare në menaxhimin e shitëblerjes së pronave, njëherit duke ju ofruar këshilla profesional në zgjedhjen e formave më të volitshme ë financimit bankarë

SUPER OFERTË:

Shitet Super Villa, në Laguna Blue-Mali i Robit, Durrës.
E mobiluar tërësisht.
-4 dhoma gjumi
-Salloni
-kuzhinë veçantë
-trapezeri e veçantë
-2 banjo
Hapësirë: 214 m2


Shitet me një super çmim: 200 000 eur
Na kontaktoni përmes emailit: [email protected]
tel: 049 721 126 dhe 044 173 593
www.krg-ks.com

SHPALLJET TJERA