TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.09.2015, Në orën: 11:55
Kjo shpallje është shikuar: 1281 herë

Titulli : Audi A5 2.0 Diesel

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 174,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes Audi A5 2.0 diesel sportback ne gjendje shum te mir dhe me hargjime minimale.Regjistrimi i par ne kosov.
Te interesuarit kontakt 049 431 675 viber +386 49 431 675Postuar nëpërmjet celularit

SHPALLJET TJERA