TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.09.2015, Në orën: 15:07
Kjo shpallje është shikuar: 1146 herë

Titulli : VW GOLF 5 PLUS 2.0 TDI Verzioni SPORT LINE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 195,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu

Përshkrimi

KLIMA AUTOMATIKE DY ZONALE
RADIO CD
DRITARET E PARA DHE MRAMTA ELEKTRIKE
PASQYRET ELEKTRIKE ME NXEMJE
FELLNET 16-she
SENZORAT E PARKINGUT MRAPA
VETURA ESHTE ME 2 QELSA TE DHEZJES
ME LIBER KOMPLET TE SERVISIT

VETURA POSA KA ARDHUR NGA FRANCA ESHTE E PA DOGANUAR

VIBER +37744 955559

SHPALLJET TJERA