TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.09.2015, Në orën: 22:29
Kjo shpallje është shikuar: 931 herë

Titulli : Iphone 5 Black

Çmimi : 250 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes iPhone 5 Black 16 GB i ruajtun. I perdorur qe 2 muj, Prej fillimit i ka pas mbrojteset e ekranit perpara dhe pjeses mbrapa.


Arsyja e shitjes është veq se du me kalu ne iPhone 6Mund të kontaktoni me Viber dhe me WhatsApp.


+38649410544

SHPALLJET TJERA