TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.07.2015, Në orën: 04:06
Kjo shpallje është shikuar: 2670 herë

Titulli : BANESA NE SHITJE NE BREGU I DIELLIT TE BANESAT E BARDHA

Çmimi : 39,500 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 42m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Banesa èshtè nè njè Bllok shume komod dhe me gjelbrim per rreth, me parking te mjaftueshem dhe zonè tè qetè.
Banesa ka 42 m² mè gjithè dokumentacionin pèrkates.
Renditja:
Sallon,
Kuzhinè,
Shpajz,
Ballkon.
Renditja eshte e mirè,me parket e nxemje qendrore tè qytetit.
Qmimi: 39500 euro, me mundesi nrrimi me veturè.
Kontakti:
045 951358 # viber
[email protected]
imobanimi.wix.com/imobanimi
Agjensioni Imobanimi
Byroja: Rruga Uçk (afer Komunes vjeter)

SHPALLJET TJERA