TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.09.2015, Në orën: 01:08
Kjo shpallje është shikuar: 1403 herë

Titulli : Bmw 318 Diesel

Çmimi : 16,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 199,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet BMW seria 318d.2.0. 143PS. Eshte ne gjendje te shkelqyer ,dhe shum i ruajtur.

Rexhistrim deri ne Qershor 2016.

Vetura ka 2 par fellne.

-Automatic Start/Stop-(Ndalet vet ne semafor).
-Navigacion
- DVD
-Goma te dimrit shum te mira
-Goma te veres te reja Pilot Sport 3 ,
-Uleset Lekur
-Shtopat LED
-Senzora parkingu
-Senzor Shiut
-Tempomat
-2 par Qelesa
-2 par Fellne
-Komanda ne Timon.

NUK BOJ NDRRIME>VETEM SHITET.

SHPALLJET TJERA