TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.09.2015, Në orën: 01:19
Kjo shpallje është shikuar: 920 herë

Titulli : Banes me qera

Çmimi : 450 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 120m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Leshoj me qera banesen ne Qender te Qytetit me saktesishte afer Shtepies se Pleqve. Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
tri dhoma gjumi
koridor
2 terasa
banjo
wc

Oferta vlen vetem per nderkombetar

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: [email protected]
viber: +38649 838 866

SHPALLJET TJERA