TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.09.2015, Në orën: 01:59
Kjo shpallje është shikuar: 1474 herë

Titulli : Mercedes E-class W 212 2012

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 2145

Viti : 2011

Përshkrimi

Mercedes E-class W 212 2012
i posa ardhur nga ch
ne gjendje extra te mir

044566000 dhe 044542000

SHPALLJET TJERA