TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.09.2015, Në orën: 02:05
Kjo shpallje është shikuar: 1253 herë

Titulli : Shtëpi moderne në lagjen Veterrnik.

Çmimi : 360,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 690m2

Dhoma Gjumi : 6+

Banjo: 5

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shtëpi moderne 690m2 në shitje në lagjen Veterrnik.
Shtëpia gjendet mrapa qendrës tregtare “Grand Store” dhe ka qasje nga rruga kryesore nga Restoran Ariu.
Shtëpia ka gjithsej 4.28Ari truall si dhe ka 690m2 ku 3 kate kan nga 200m2 si dhe nënkulmi 90m2.
Shtëpia shitet e mobiluar.
Shtëpia gjithashtu ka rezervuar uji 1000l, posedon Kamera sigurie, Verandë, Oborr të rregulluar shumë mirë si dhe vend parking të mjaftueshëm.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: [email protected]
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA