TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.09.2015, Në orën: 19:55
Kjo shpallje është shikuar: 801 herë

Titulli : NOOK HD plus

Çmimi : 250 €

Kategoria : Tablet

Përshkrimi : Shitet tableti NOOK HD+, prodhim amerikan nga Barnes&Noble.

Tableti eshte ne gjendje te rregullte dhe pa defekte.

Madhesia: ekran 9 inch
Shpejtesia: Dual core 1.5 GHz
Memoria: 16 GB (me mundesi zgjerimi deri ne 32 GB)
RAM: 1 GB
OS: Android (i pershtatur per NOOK)

Per specifikat tjera vizito:

SHPALLJET TJERA