TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.09.2015, Në orën: 16:16
Kjo shpallje është shikuar: 1050 herë

Titulli : Mercedes E320

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3.2

Viti : 2005

Përshkrimi

ercedes E320-- AVANGARD,
Viti prodhimit 2005, RKS 1 vit, automatik-tiptronik, Gjamat elektronik, Komanda ne Vollon, DVD, NAVIGACION, Shiber, Sensora para dhe mbrapa, Kuk automatike, Karrikat me nxemje, Dritat Senon ,Fellne 16 original te Avangardit, Goma te sapo ngjitura te Dimrit 225/16/56, e shum e shum sene te tjera... Me një fjal TIPTOP. Esht i ruajtur si jasht ashtu edhe brenda.

| Info : 044 250 698
: 045 812 124 |

SHPALLJET TJERA