TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.09.2015, Në orën: 23:32
Kjo shpallje është shikuar: 698 herë

Titulli : Toyota Yaris 1.0b 16v vvt-i

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Toyota Yaris

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 214,000

Motori (kubik) : 1.0

Viti : 1999

Ekstra : ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet toyota Yaris 1.0b
5dyer
gomat e reja te veres dhe te dimrit
te gjitha serviset e kryera me rregull

SHPALLJET TJERA