TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.09.2015, Në orën: 20:55
Kjo shpallje është shikuar: 1527 herë

Titulli : Shitet shtepia ne Veternik

Çmimi : 220,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 330m2

Dhoma Gjumi : 6

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet shtepia 2.5 katë me siperfaqe 330m2 dhe 4 ari oborr në Veternik.

Kati Perdhes: Sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes me banjo dhe garderob, garzh, kuzhin vere, WC, depo.
Kati I-rë: 4 dhoma të fjetjes, banjo dhe nje dhomë e veqant me banjo.
Kati II-të: Sallon i madh me banjo.

Shtepia eshte ndertim i ri e punuar dhe e mobiluar extra me mobilje moderne.
Çmimi: 220 000 €

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

SHPALLJET TJERA