TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.10.2015, Në orën: 12:26
Kjo shpallje është shikuar: 1343 herë

Titulli : Jeep Grand Cherokee 3.7 viti 2005

Çmimi : 5,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Jeep Grand Cherokee

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3.7

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Jeep Grand Cherokee 3.7 benzin viti i prodhimit ne fund te 2005 RKS gati 1 vit automatik-tiptronik
ekstra:
•Fellne
•Gjama elektronik dhe color fabrikisht
•pasqyre elektronike
•led
•goma te mira
•muzike
•croise control
•4x4
•etj...
ne gjendje shume te mire teknike dhe optike

qmimi 5800 euro

tel.044/100-141

SHPALLJET TJERA