TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.10.2015, Në orën: 13:04
Kjo shpallje është shikuar: 3184 herë

Titulli : Golf 4 viti 2003 dizel 1.9 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 215,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

shes Golf 4 viti i prodhimit 2003 dizel 1.9 TDI . posedon : klim , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , fellne te aluminit , 2 qelsa , ne gjendje teknike shum shum te mir , i ardhura nga blegjika , i doganuar , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044269000

SHPALLJET TJERA