TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.10.2015, Në orën: 19:22
Kjo shpallje është shikuar: 692 herë

Titulli : Leshohet banesa 57m2 me qira mbrapa Hotel SIRIUS.

Çmimi : 400 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 57m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Leshohet banesa 57m2 me qira mbrapa Hotel "SIRIUS".
Banesa eshte ne katin e peste, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, nje dhome te fjetjes, banjo, shpajz dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja.
Çmimi i qirase eshte 400euro
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044 518 550

SHPALLJET TJERA