TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.10.2015, Në orën: 20:53
Kjo shpallje është shikuar: 1146 herë

Titulli : Banes me qera ne Fush Kosove

Çmimi : 200 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 64m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banesa eshte e mobiluar e gatshme per banim, ndodhet perball PetrolCompany ne hyrje te Fushe Kosoves. banesa ka dy dhoma, gjithsej 64 m2. ne chmim hyn edhe mirembajtja e hyrjes si dhe rryma dhe lifti.
Per me teper mund ta shihni ne foto

SHPALLJET TJERA