TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.10.2015, Në orën: 21:31
Kjo shpallje është shikuar: 3109 herë

Titulli : SHTEPI NE PLLAZH TE MADHE NE ULQIN

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 97m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet shtepija me 3 ari truall ne Shtoj te Ulqinit ,
Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,
ka dokumentacion te rregullt ne emer te pronarit shqiptar,
Shtepia eshte 1 kateshe me 2 dhoma dhe me mundesi te ndertimit te katit te dyt
Eshte e gatshme vetem te ndertohen muret ne katin e dyte
cmimi sipas marreveshjes
per kontakt nr.i tel : 044/142-220,045/616-613 ky numri i dyt eshte edhe ne Viber

SHPALLJET TJERA