TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.10.2015, Në orën: 22:15
Kjo shpallje është shikuar: 1030 herë

Titulli : shes fotoaparatin cannon d600 dhe shtesat

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Foto & Video

Përshkrimi : Shes fotoaparatin cannon d600, ne gjendje shume te mire, posedoi edhe kuti e tij.
Bashk me apararat jane edhe canta si dhe shtesat tjera si filter, lens te vetin, ndriques dhe mbajtes shtes, SD card, mbushes, tripod, minidirigjues etj.

SHPALLJET TJERA