TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.10.2015, Në orën: 19:26
Kjo shpallje është shikuar: 1395 herë

Titulli : Iphone 5s si i ri

Çmimi : 310 €

Kategoria : Kompjuterë

Përshkrimi : Shitet iphone 5s 16g si i ri pa asnje grith,i ardhur nga jasht,full unlock


Shih fotot


044345766 viber


Posedon folje dhe adapter


Ndrim joE jap me garancjon.

SHPALLJET TJERA