TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 01:34
Kjo shpallje është shikuar: 942 herë

Titulli : Biciklet Apache Polar

Çmimi : 230 €

Kategoria : Biçikleta

Përshkrimi : Shes bicikleten shume pak e perdorur,te gjitha pjeset i ka shimano,me aksesor siq jane dritat para dhe mbrapa,çanten perfundi shales etj.Kerkoj bleres serioz..!!

SHPALLJET TJERA