TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 01:35
Kjo shpallje është shikuar: 664 herë

Titulli : Dritare

Çmimi : 45 €

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : Shes 8 dritare te drurit mahagon - lesna
dimensionet 80×140
Dy dyr ballkoni dhe dy dritare te banjos
Cmimi 45 euro per Cop

+38649759121

SHPALLJET TJERA