TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 01:43
Kjo shpallje është shikuar: 793 herë

Titulli : DVD Player me USB

Çmimi : 15 €

Kategoria : Foto & Video

Përshkrimi : Shitet


DVD Player AKAI


Me CD dhe USB


I lexon gjitha formatet


Ne gjendje të rregullt


Arsyja e shitjes eshtë mosperdorimi


045 30 40 00 ose VIBER

SHPALLJET TJERA