TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 02:19
Kjo shpallje është shikuar: 1657 herë

Titulli : OPEL ASTRA 1.7 CDTI NGA GJERMANIJA DOGAN E HOMOLOGIM MODEL 2005

Çmimi : 4,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 194,000

Motori (kubik) : 1689

Viti : 2004

Përshkrimi

SHITET OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74KW 101PS

E POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA

ME DOGAN, HOMOLOGIM EDHE KONTROLL TEKNIKE TE PAGUAR

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE!!!


VITI I PRODHIMIT 29.10.2004 ( Shiko n'foto )

MODEL 2005 - LIMITED EDITION (MODEL I VEQANT)

EXTRA POSEDON

KLIMA FUNKSIONALE
DRITA MJEGULLE
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME
MUZIK ME RADIO DHE CD
ALUMIN FELLGA ME GOMA SHUM T'MIRA
DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
LIBER SERVISI GJITHMON NE OPEL SERVICE

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 teny

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT

SHPALLJET TJERA