TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 02:23
Kjo shpallje është shikuar: 2888 herë

Titulli : Mercedes E270 rks shitet ndrrohet me vetura te ndryshme

Çmimi : 7,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

MERCEDES 270 SHITET NDRROHET ME VETURA TE NDRYSHME

Mercedes E 270 cdi

Modeli avangard

i regjistrua rks per 1 vite te plot

I garantuar qe nuk eshte hipotek

Pa asnje defekt me te vogel

Fellne goma seria e fundit

Senzor parkim para mrapa fabrikisht

telefon

Fshisat e Shiut automatike

Ndezja e dritave automatike

Hapja e gjamave electro

Automatik tiptronik

Navigacion

Ulset me nxemje

Levisja pershtatja e ulseve electro

vetura shitete ndrrohet me vetura te ndryshme dhe japim garancion ne gjdo aspekt

viber 049222038

vala 045295112

Avni Hasani

SHPALLJET TJERA