TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.10.2015, Në orën: 01:50
Kjo shpallje është shikuar: 1468 herë

Titulli : Shtepi prej 230m2 ne Prishtine

Çmimi : 130,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 230m2

Dhoma Gjumi : 5

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shtepia eshte e ndertuar ne 3 ari,shtepia ka 230m2 hapsire te shfrytezuar 200m2 nxemje qendrore 2 banjo,5 dhoma gjumi,sallon me kuzhin dhe garazh.

Shtepia gjendet ne Mat te stacioni i fundit te autobusit 3A vetem 1 min nga shtepia,kopsht per femi(publik)qendra e mjeksis familjare,shkolla fillore,te gjitha keto larg 5 deri 7min.
Pa ndermjetesues

Albani Tel ; 044 115 666

Arsimi Tel: 044 175 652

[email protected]

SHPALLJET TJERA