TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.10.2015, Në orën: 01:23
Kjo shpallje është shikuar: 930 herë

Titulli : BANES me QIRA ne ULPIANE mbrapa AAK-S

Çmimi : 280 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 60m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banes me qira ne Ulpine mbrapa aak-s ne katin e 5, banes eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

- Banes leshohte per familajr dhe vajza deri ne 4 persona!

- Dhoma e dites me kuzhine,
- Dhoma e gjumit,
- Banjo,
- Terasa,

Mund te na kontaktoni nga ora 09 - 19
tel:
045/ 667 997
049/ 601 666
038/ 55 80 87
e-mail: [email protected]
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

SHPALLJET TJERA