TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.10.2015, Në orën: 16:36
Kjo shpallje është shikuar: 1068 herë

Titulli : SHITET. Banesë 83m2 në shitje te Abmbullanta, B.i Diellit.

Çmimi : 105,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 83m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Banesë 83m2 në shitje te Abmbullanta, B.i Diellit.
Banesa gjendet ne lagjen Bregu i Diellit, përballë Ambullantës dhe është në katin përdhesë.
Banesa ka dhe një oborr diku 50m2 para banesës i cili është mjaft mirë I rregulluar .

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë (me trepezari)
1. Banjo
1. WC
1. Shpajz
1. Para koridor
1. Vesheraj
1. Oborr
Banesa ka ndriqim të mjaftueshëm, gjendet në një pjesë shumë të qetë banimi si dhe ka parking rrugor të mjaftueshëm.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: [email protected]
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA