TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.10.2015, Në orën: 03:26
Kjo shpallje është shikuar: 1110 herë

Titulli : Shtëpi 420m2 me qira në lagjen Bregu I Diellit ( afer fakulltetit TEKNIK )

Çmimi : 2,000 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 420m2

Dhoma Gjumi : 6+

Banjo: 4

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shtëpi 420m2 me qira në lagjen Bregu I Diellit ( afer fakulltetit TEKNIK )
Shtëpija lëshohet me qira për ndrërkombëtarë dhe lëshohet për një afat më të gjatë kohorë.

Shtëpija ka këtë renditje:
Kati i I-rë: 2. Dhoma punuese
1. Sallon
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Dhomë për shfrytëzimin e maqinave të teshave
Kati i II-të: 3. Dhoma gjumi
1. Banjo ( me SAUNË )
1. WC
Kati i III-të: 1. Sallon I rregulluar si ODË BURRASH TRADICIONALE SHQIPËTARE
1. Banjo me Xhakuzi

Shtëpija ka vend të mjaftueshëm parkingu dhe dyert e shtëpisë janë digjitale.
Shtëpija ka edhe 2 garazha.
Shtëpija ka edhe Gjeneratorë ( agregat ) si dhe ka edhe rezervare uji që do të thotë ka ujë 24/7.
Ka nxemje qëndrore dhe kaldaja është me PELET.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: [email protected]
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA