TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.10.2015, Në orën: 21:16
Kjo shpallje është shikuar: 528 herë

Titulli : Kati i dyte me qera

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 150m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Ekstra : Kondicioner

Përshkrimi : Shtepia ndodhet ne lagjen Bregu i Diellit, afer furres "Qerimi 1". Posedon ngrohje qendrore. Ka nje dhome te ndejes, 2 dhoma gjumi dhe kuzhine.

SHPALLJET TJERA