TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.10.2015, Në orën: 23:51
Kjo shpallje është shikuar: 765 herë

Titulli : Shiten 5-10 ari ne Dragodan, perballe Ambasades Amerikane

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shes 5-10 ari toke ne Dragodan perball Ambasades Amerikane prapa Kforit
Toka eshte per ndertim te ulet p.sh shtepija
Tel dhe viber: +38649 634 704

SHPALLJET TJERA