TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.10.2015, Në orën: 03:27
Kjo shpallje është shikuar: 658 herë

Titulli : Malaguti ciak 125cc 4T extra 2004

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : Malaguti ciak 125cc 4T . Viti 2004 eshte ngjyr hiri dhe ka serviset e kryera te gjitha edhe gumat e reja, gurtnet, xenon, Motorri eshte extra prej Malagutit tjer.Ka 15000km dhe i importuar nga Italia dhe osht pa dogan. Per gjdo gje ju garantoj dhe eshte gjendje te rregullt. Per ma shum 044-727-776

SHPALLJET TJERA