TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 00:55
Kjo shpallje është shikuar: 926 herë

Titulli : Leshojme banes me qera te Lagjia e Spitalit

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 70m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe preferohet per familjar ose nje qift.
Cmimi: 250 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:[email protected] ose Agjencioni YLLI

SHPALLJET TJERA