TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 10:15
Kjo shpallje është shikuar: 512 herë

Titulli : Banes me qera ne Dragodan

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Përshkrimi : -Dhom dite me kuzhin
-2 dhoma te fjetjes
-Ballkon
-Banjo

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber
E-mail: [email protected]
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX

SHPALLJET TJERA