TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 22:22
Kjo shpallje është shikuar: 1053 herë

Titulli : Shes banesen (3 dhomeshe) ne lagjen e spitalit-Mati1!

Çmimi : 46,500 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 76m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Lokacioni i baneses eshte ne lagjen e spitalit, Rr Muharrem Fejza apo ne drejtim te rruges qe te çon per Matiqan.
Banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 76m2.
Banesa ka sallonin se bashku me kuzhine, dy dhoma te fjetjes, korridor, banjo dhe ballkon nga perendimi.
Ka uje dhe rryme 24h (vendi i vetem ne Prishtine qe ka uje 24h pa nderprerje).
Ne çmim eshte e perfshire kuzhina me elementet perkatese, si dhe nxemja qendrore me sistem Gjerman!!!
çmimi eshte i negociushem.

SHPALLJET TJERA