TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 22:25
Kjo shpallje është shikuar: 689 herë

Titulli : Leshohet lokali me Qira

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 120m2

Banjo: 1

Mobilimi : Jo

Përshkrimi : Leshohet lokali me qira ne lagjen Payton 120 m2, me qmim te volitshem

Kontakt 045/8787 77 dhe 045/641 794

SHPALLJET TJERA