TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 22:27
Kjo shpallje është shikuar: 643 herë

Titulli : SHTEPI ME QIRA AFER FAKULTETIT AUK

Çmimi : 800 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 340m2

Dhoma Gjumi : 6

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : LESHOHET ME QIRA SHTEPI TREKATESHE E MOBILUAR AFER FAKULTETIT AUK. SHTEPIA KA OBORR PARA DHE PRAPA, SI DHE PARKING PEWR VETURE. SECILI KAT KA SALLON DHE DY DHOMA GJUMI.
QIRAJA: 800€


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
[email protected]

SHPALLJET TJERA