TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 22:32
Kjo shpallje është shikuar: 709 herë

Titulli : NIKON D90

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : Shes Nikonin D90 . Posedon lensin 18mm - 270mm. Qanten dhe pajisjet kryesore dhe nje kartele 4 gb. I ardhur nga zvicra dhe shitet me nje qmim te volitshem , eshte i perdorur vetem nga nje person bleresi i pare dhe eshte shum i ruajtur. Nr telefoni : 044474833

SHPALLJET TJERA