TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 13:49
Kjo shpallje është shikuar: 1146 herë

Titulli : GOLF 5 TDI 1.9 I ARDHUR NGA BELGJIKA PA DOGANE

Çmimi : 6,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 196,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes VW Golf 5 1.9 TDI ,
Viti i prodhimit 2004 , Me dogan te paguar , Vetura posedon : Board kompjuter - Senzor shiu - ESP , ABS , AirBag - Xhama dhe Pasqyre elektronike - Interier Lekure Drita mjegulle - Mbyllje qendrore - Tempomat - Cd-Radio - Amortizera Sport -Fellne dhe Goma t'reja , etj ... Vetura esht ne gjendje te shkelqyeshme
-Qmimi : 6.300 € -
Cmimi i panegociueshem

tel/Viber +46768995254

SHPALLJET TJERA